CellCelector Flex – найбільш універсальна у світі автоматизована система відбору окремих клітин та колоній - SARTOKARAT
Search
Generic filters
Офіційний дистриб’ютор Ексклюзивний сервісний центр Sartorius & Minebea Intec в Україні Сертифікований партнер
Minebea Intec
Search
Generic filters

Ексклюзивний дистриб’ютор
Ексклюзивний сервісний центр
Minebea Intec в Україні

Офіційний дистриб’ютор
Ексклюзивний сервісний центр
Sartorius AG в Україні

CellCelector Flex – найбільш універсальна у світі автоматизована система відбору окремих клітин та колоній

Найуніверсальніша у світі автоматизована система збору окремих клітин та колоній.

Платформа CellCelector Flex — це повністю автоматизована система візуалізації та відбору клітин, розроблена для скринінгу, виявлення, відбору та ізоляції окремих клітин, кластерів, сфероїдів та органоїдів, а також клонів окремих клітин та колоній, що прикріпилися. Він широко використовується в багатьох областях досліджень, таких як скринінг ЦОК, дослідження стовбурових клітин, розробка клітинних ліній та відкриття антитіл.

Переваги:

 • Ідеально підходить для досліджень і розробок з протоколами, що настроюються.
 • Легко слідувати експериментальним робочим процесам та протоколам для рутинної роботи
 • Гнучка, високоякісна обробка та аналіз зображень, а також чутливий та точний збір
 • Експорт усіх даних експерименту, що визначається користувачем, для подальшого документування та архівування

Технології

CellCelector Flex поєднує в собі систему візуалізації з високим вмістом контенту та повністю автоматизований робот для мікроманіпуляцій, що складається з автоматичного інвертованого флуоресцентного мікроскопа з оптикою високої роздільної здатності, високошвидкісного скануючого столика, високоточного мікрофлюїдного робота для збору клітин та потужного пристрою. програмне забезпечення для обробки та аналізу.

Технологія підбору

Запатентована технологія збору забезпечує надзвичайно високу швидкість сканування та збору, що призводить до швидкого вилучення клітин. Бережна клітинна передача призводить до високої цілісності клітин та швидкості зростання. Для деяких програм, таких як клонування окремих клітин, може бути досягнута ефективність збору/перенесення до 100%.

Змінні інструменти для захоплення, призначені для різноманітних застосувань

CellCelector Flex має три взаємозамінні модулі комплектації з автоматичним розпізнаванням модулів і швидким завантаженням застосовних протоколів і параметрів. Завдяки цій унікальній універсальності система CellCelector Flex може легко використовуватися кількома дослідницькими групами та є ідеальним ресурсом для основних підприємств.

Модуль вибору одного осередку

Модуль збору прилиплих колоній

Модуль збору напівтвердих носіїв

Одноразовий скляний капіляр, призначений для дбайливої, високоточної аспірації невеликих об’ємів клітин та рідин. Ідеально підходить для ізоляції окремих клітин.

Багаторазові насадки з нержавіючої сталі для збору колоній, що прикріпилися, без забруднення. Ідеально підходить для колоній стовбурових клітин або застосування у тканинах.

Одноразові пластикові насадки для збору клонів, колоній, сфероїдів, великих органоїдів та інших тривимірних структур напівтвердих середовищ.

Аксесуари
CellCelector Flex легко налаштовується за допомогою широкого спектру адаптерів для роботи з усім поширеним лабораторним обладнанням, включаючи вихідні пластини, встановлені на предметному столику мікроскопа, або цільові пластини, розміщені на лотку деки робота, що унеможливлює придбання додаткових дорогих витратних матеріалів або реагентів.

Функції

 • Універсальність: збирання та ізоляція від зразків окремих клітин до складних моделей, таких як органоїди, з різних рідких та напівтвердих середовищ
 • Виділення живих чи фіксованих клітин
 • Перевірені протоколи для широкого спектру додатків
 • Гнучкість у розробці унікальних протоколів візуалізації, виявлення та відбору
 • Повністю автоматизовані режими комплектування з візуалізацією процесу комплектування реального часу
 • Автоматичне регулювання положення та висоти підбору
 • Документація та відстеження, що відповідають вимогам GLP та GMP

Технічні характеристики

 • Яскравопольна, фазово-контрастна та флуоресцентна візуалізація по 6 каналам
 • До 6 цілей від 2х до 40х на автоматизованій турелі
 • Автоматичний аналіз зображень, сегментація клітин/колоній та гейтування на основі морфології клітин та/або флуоресцентних маркерів
 • Вибір розмірів внутрішнього діаметра капілярів/наконечників від 20 до 1,2 мм, відкривають широкий спектр застосувань
 • Настроювані користувачем протоколи збору, такі як об’єми та швидкості аспірації
 • Три режими збору для конкретних додатків, включаючи збір окремих клітин, збір колоній, що прикріпилися, і модулі збору напівтвердих середовищ

Програмне забезпечення

Інтуїтивно зрозумілий графічний інтерфейс користувача допомагає користувачам пройти етапи експерименту, а різні рівні доступу до облікового запису дозволяють новим користувачам комфортно працювати з програмним забезпеченням, одночасно надаючи розширені функції та можливості налаштування досвідчених користувачів. CellCelector Flex дає користувачам можливість проводити прості повсякденні операції та складні експерименти.

Прозорий робочий процес

Стандартний робочий процес складається з п’яти етапів: сканування, аналіз, виявлення, комплектація та документування. Програмне забезпечення супроводжує користувачів на кожному окремому етапі, надаючи доступ лише до функцій та даних, необхідних для кожного конкретного етапу роботи.

Сканування

Сканування може проводитися у світлому полі, з фазовим контрастом, або по 6 каналах флуоресценції, що дозволяє отримати до 14 кольорів. Кожне сканування виконується відповідно до заздалегідь заданих налаштувань, щоб гарантувати успішне розпізнавання та виявлення зразків клітин.

Аналіз та виявлення

Кожне сканування автоматично аналізується для виявлення клітин-мішеней, що цікавлять, на основі визначених користувачем параметрів, таких як значення сірого або інтенсивність флуоресценції. Користувачі також можуть визначати широкий спектр морфологічних вимірювань, таких як площа, діаметр, коефіцієнт форми, сферичність та багато інших.

Огляд та вибір

Результати аналізу відображаються як виявлені об’єкти на основі відповідних значень параметрів і можуть бути фільтровані на основі параметрів, що визначаються користувачем. Виявлені цільові клітини візуалізуються у різних режимах галереї, що дозволяє швидко візуально підтвердити список частинок. Також можливий напівавтоматичний або ручний вибір користувачем на екрані.

Збір

Програмне забезпечення CellCelector Flex надає оператору доступ до широкого спектру параметрів комплектування, наприклад, об’ємів, висот підбору, швидкості аспірації та дозування. Ці параметри можна налаштувати для досягнення оптимальних результатів відбору, дозволяючи системі вибирати не тільки зі стандартних судин для клітинних культур, але також мембран, фільтрів або предметного скла мікроскопа.

Документація

Кожен експеримент повністю документований та відповідає стандартам GLP та GMP. Кожен виявлений/вибраний об’єкт можна ідентифікувати та відстежувати за його унікальним ідентифікатором протягом усього процесу. Всі дані можна легко експортувати для документування чи архівування або імпортувати до системи LIM.

SARTOKARAT