...
Search
Generic filters
Офіційний дистриб’ютор Ексклюзивний сервісний центр Sartorius & Minebea Intec в Україні Сертифікований партнер
Minebea Intec
Search
Generic filters

Ексклюзивний дистриб’ютор
Ексклюзивний сервісний центр
Minebea Intec в Україні

Офіційний дистриб’ютор
Ексклюзивний сервісний центр
Sartorius AG в Україні

Мембранна хроматографія

Sartobind® – фільтраційний елемент, в основі якого, полімерна ацетатна мембрана, посилена поліефірної підкладкою. На поверхні пор мембрани знаходяться ліганди, ковалентно пов’язані з нею.

Хроматографія – один з методів розділення і аналізу сумішей речовин. Заснований на розподілі речовин між двома фазами – нерухомою (тверда фаза або рідина, пов’язана на інертному носії) і рухомого (газова або рідка фаза) в залежності від властивостей поділюваних молекул (розмір, заряд, гідрофільність/гідрофобність…)

Застосування Sartobind® – сепарація макромолекул, коли ультра- і мікро фільтрація неможлива через незначну різницю в молекулярній масі поділюваних речовин. За допомогою Sartobind можна проводити очищення і концентрування білків, олігонуклеотидів, моноклональних антитіл, вірусів. Видаляти з розчину контамінанти, ендотоксини, білки і віруси.

Технологія мембранної хроматографії Sartobind масштабується від елементів одноразового використання з одним шаром мембрани з площею 5 см2 до багаторазових систем, що мають до 60 шарів з сумарною площею 8 м2.

SARTOKARAT