...
Search
Generic filters
Офіційний дистриб’ютор Ексклюзивний сервісний центр Sartorius & Minebea Intec в Україні Сертифікований партнер
Minebea Intec
Search
Generic filters

Ексклюзивний дистриб’ютор
Ексклюзивний сервісний центр
Minebea Intec в Україні

Офіційний дистриб’ютор
Ексклюзивний сервісний центр
Sartorius AG в Україні

Фільтрувальний папір Sartorius

Використання фільтрів – невід’ємна частина щоденної роботи в області лабораторних досліджень або виробничих процесів. Компанія Sartorius пропонує широкий асортимент фільтрів для величезної кількості областей застосування і рішення практично будь-яких ваших завдань по фільтрації.

Оцінка і контроль якості

Компанія Sartorius здійснює безперервний контроль якості в ході виробництва перерахованої продукції. Для забезпечення незмінно високої якості і відтворюваності характеристик продукції проводяться регулярні перевірки і ретельний аналіз сировинних матеріалів і готових партій. Виробничі майданчики відповідають вимогам стандарту ISO 9001 за системою менеджменту якості і стандарту ISO 14001 щодо захисту навколишнього середовища.

Принцип дії фільтрувального паперу

Структура фільтрувального паперу являє собою глибинний фільтр. На ефективність глибинних фільтрів впливає безліч факторів: рівень затримування механічних частинок з аерозолів, ступінь адсорбції, стійкість в діапазоні pH, властивості поверхні, товщина та міцність фільтрувального паперу, а також формат паперу, щільність і кількість затриманих частинок. В ході фільтрації на поверхні паперу утворюється осад, від щільності якого дуже сильно залежить швидкість подальшої фільтрації та ефективність затримання частинок. Тому для отримання найкращих результатів так важливо правильно підібрати відповідний тип фільтрувального паперу. Цей вибір залежить від методу фільтрації, від обсягу і властивостей матеріалу, що фільтрується а також від розміру частинок, що видаляються і необхідного ступеня очищення розчину.

SARTOKARAT