...
Search
Generic filters
Офіційний дистриб’ютор Ексклюзивний сервісний центр Sartorius & Minebea Intec в Україні Сертифікований партнер
Minebea Intec
Search
Generic filters

Ексклюзивний дистриб’ютор
Ексклюзивний сервісний центр
Minebea Intec в Україні

Офіційний дистриб’ютор
Ексклюзивний сервісний центр
Sartorius AG в Україні

Інформація про компанію

ТОВ “Сартокарат” є ексклюзивним заявником на оформлення Сертифікату відповідності (Модуль F) на території України на підставі довіреності від виробника.

Наша компанія є Офіційним дистриб’ютором та Ексклюзивним сервісним центром концерну Sartorius (Німеччина) в Україні, а також Ексклюзивним дистриб’ютором, Сертифікованим партнером і Ексклюзивним сервісним центром компанії Minebea Intec (Німеччина) в Україні.

Компанія SARTORIUS - надійний партнер та якісний виробник

Компанія Sartorius є елітним міжнародним постачальником високоякісних лабораторних приладів і комплексних рішень для біофармацевтичної галузі, першокласних витратних матеріалів та послуг з широкою виробничою базою.

Основним сегментом товарного асортименту є високоякісні лабораторні прилади, такі як лабораторні ваги, дозатори і системи очищення лабораторної води, а також широкий асортимент товарів, технологій і послуг для різних напрямків біофармацевтичного виробничого ланцюга: від ферментації, культивування клітин, фільтрації та очищення до зберігання і транспортування поживних середовищ.

Крім того, Sartorius виробляє різні витратні матеріали, наприклад лабораторні фільтри і накінечники для дозаторів. Одноразові матеріали, які на сьогоднішній день широко використовуються практично на всіх етапах технологічного процесу, грають все більш важливу роль у виробництві біофармацевтичної продукції. Таким чином, Sartorius допомагає своїм замовникам безпечно і ефективно виготовляти біологічні препарати.

У коло основних замовників Sartorius входять науково-дослідні лабораторії і центри контролю якості фармацевтичної, хімічної та харчової галузей, а також представники наукового світу. Компанія Sartorius займає провідні позиції на світових ринках з промислової фільтрації, ферментації і роботи з рідинами, за видатковими матеріалами, дозаторами і системам очистки лабораторної води.

Minebea Intec - перевірений постачальник промислового обладнання

Компанія Minebea Intec (до 2015 року Sartorius) виробляє продукти, рішення і послуги, які забезпечують точність вимірювань на виробничих і пакувальних лініях. Цей факт виражається в надійній обіцянці клієнтам: «Ми робимо повсякденне життя безпечніше».

На світовому ринку Minebea Intec знають як провідного постачальника продуктів і рішень, який задає високі стандарти у всіх сферах бізнесу; це відображено в девізі компанії: «Справжня система вимірювань».

У 2015 році відбувся ребрендинг компанії і промислова частина Sartorius c головним офісом в Гамбурзі, Німеччина, стала називатися Minebea Intec. На сьогоднішній день, вже понад 147 років Minebea Intec надає підтримку промисловості в області рішень для вимірювання маси, які допомагають реалізувати точні виробничі процеси. Це вдається завдяки «німецькій якості» продуктів і послуг, поряд з безперервним інвестуванням в розробку передових технологій. В результаті десятки тисяч замовників довіряють компанії та протягом всієї історії Minebea Intec отримала мільйони запитів на поставку продуктів і рішень.

Завдяки присутності компанії по всьому світу, співробітники постійно знаходяться поруч із замовниками протягом всього життєвого циклу продуктів і рішень, починаючи від допомоги у виборі правильного обладнання, пропозицій щодо підтримки на етапі проектування або надання послуг з монтажу і калібрування або технічного обслуговування і ремонту, і закінчуючи модернізацією наявного і розробкою нового обладнання, а також проведенням навчальних занять для користувачів.

SARTOKARAT