...
Search
Generic filters
Офіційний дистриб’ютор Ексклюзивний сервісний центр Sartorius & Minebea Intec в Україні Сертифікований партнер
Minebea Intec
Search
Generic filters

Ексклюзивний дистриб’ютор
Ексклюзивний сервісний центр
Minebea Intec в Україні

Офіційний дистриб’ютор
Ексклюзивний сервісний центр
Sartorius AG в Україні

Системи Sterisart® для контролю стерильності лікарських препаратів

Одностайною вимогою міжнародних Фармакопей є повна стерильність таких продуктів фармацевтичних виробництв, як лікарські препарати, які вводяться внутрішньовенно, внутрішньом’язово або підшкірно. Як виробнику подібних препаратів, вам потрібно довести стерильність кожної готової партії продукту.

Переважний метод контролю стерильності це метод мембранної фільтрації з використанням закритих систем контролю стерильності, таких як одноразові системи контролю стерильності Sterisart® NF. Компанія Sartorius пропонує велику різноманітність елементів контролю стерильності Sterisart® NF, що мають адаптери різних типів і тому підходять для контролю практично всіх типів фармацевтичної продукції та упаковок.

З метою усунення ризику вторинного забруднення і отримання помилково позитивних результатів, в системі Sterisart® виключається процедура маніпуляцій з мембранними фільтрами. Перистальтичний насос Sterisart® Universal Pump здійснює передачу тестованих зразків в фільтраційні камери. Після фільтрації зразка мембрана промивається спеціальним розчином, потім контейнери заповнюються поживними середовищами і інкубуються, виключаючи контакт середовищ з навколишнім середовищем.

SARTOKARAT