Мембранні фільтри - SARTOKARAT
Search
Generic filters
Офіційний дистриб’ютор Ексклюзивний сервісний центр Sartorius & Minebea Intec в Україні Сертифікований партнер
Minebea Intec
Search
Generic filters

Ексклюзивний дистриб’ютор
Ексклюзивний сервісний центр
Minebea Intec в Україні

Офіційний дистриб’ютор
Ексклюзивний сервісний центр
Sartorius AG в Україні

Мембранні фільтри

Використання фільтрів – невід’ємна частина щоденної роботи в області лабораторних досліджень або виробничих процесів. Компанія Sartorius пропонує широкий асортимент фільтрів для величезної кількості областей застосування і рішення практично будь-яких ваших завдань по фільтрації.

Оцінка і контроль якості

Компанія Sartorius здійснює безперервний контроль якості в ході виробництва перерахованої продукції. Для забезпечення незмінно високої якості і відтворюваності характеристик продукції проводяться регулярні перевірки і ретельний аналіз сировинних матеріалів і готових партій. Виробничі майданчики відповідають вимогам стандарту ISO 9001 за системою менеджменту якості і стандарту ISO 14001 щодо захисту навколишнього середовища.

Принцип дії мембранного фільтру

Мембранні фільтри утримують частинки, розмір яких перевищує розмір їх пор. Частинки меншого розміру затримуються усередині мембрани. Фільтри даного типу призначені для фільтрації частинок малого розміру і тому використовуються в різних областях контролю якості, наприклад, для контролю стерильності. Вибір відповідного типу мембрани залежить від властивостей розчину, що фільтрується. Найбільш важливими властивостями фільтруючих матеріалів в даному випадку є ступінь адсорбції, хімічна сумісність і розмір утримуваних часток.

SARTOKARAT