...
Search
Generic filters
Офіційний дистриб’ютор Ексклюзивний сервісний центр Sartorius & Minebea Intec в Україні Сертифікований партнер
Minebea Intec
Search
Generic filters

Ексклюзивний дистриб’ютор
Ексклюзивний сервісний центр
Minebea Intec в Україні

Офіційний дистриб’ютор
Ексклюзивний сервісний центр
Sartorius AG в Україні

Кількісна оцінка вірусів Virus Counter®

Платформи Virus Counter® для кількісного аналізу вірусів пропонують новий підхід, що дозволяє проводити пряме кількісне визначення вірусів біологічним методом протягом всього декількох хвилин, а не днів або тижнів, як потрібно при використанні більш традиційних методів. Зразки вірусів в процесі аналізу безвідмивочним методом маркуються спеціально розробленими реагентами.

Спеціальна платформа дозволяє проводити кількісний аналіз загального числа вірусних частинок в одному зразку за три хвилини, що дає користувачам можливість отримати уявлення про концентрацію вірусів в реальному часі.

Платформа Virus Counter® використовується провідними компаніями галузі, органами регулювання і контролю, а також науково-дослідними інститутами по всьому світу. Чому? Все більше фактів свідчить про те, що неінфекційні частки мають біологічну значимість і можуть впливати як на дослідження in vitro, так і на дослідження in vivo. Інфекційність і загальна концентрація частинок є важливими показниками при детальному визначенні характеристик зразка.

Кількість вірусів і VLP, які можна виміряти за допомогою платформи Virus Counter®, стає дедалі більше і включає віруси, що впливають на здоров’я людини (наприклад, грип); віруси, які використовуються в системах експресії (наприклад, бакуловірусів); віруси, які використовуються у ветеринарії (наприклад, Собачий вірус чуми) і віруси, які використовуються в генній та клітинній терапії (наприклад, аденоасоційовані віруси 2, 3, 5 і лентивірус).

Області застосування:

  • Виробництво вакцин
  • Виділення білків
  • Противірусна терапія
  • Розробка противірусних препаратів


Переваги:

  • Швидкість – кількісний аналіз в режимі реального часу для забезпечення моніторингу технологічного процесу та оптимізації виробництва
  • Біологічно релевантне зчитування даних – кількісне визначення загальної концентрації вірусних частинок
  • Оперативна гнучкість – високоспецифічні і універсальні реагенти для кількісного аналізу
  • Зручність використання – система з підтримкою засобів програмного забезпечення (включаючи відповідність вимогам 21CFR Частина 11)
  • Надійність – міцна конструкція для промислового застосування, легкість обслуговування системи

Технічні характеристики:

Розміри (Ш × Г × В)

43,2 см × 51,9 см × 27,9 см

Вага

13,2 кг

Виявлення вірусів в оболонці і без неї

Виявлення великих (бакуловірусів, 30-60 x 250-300 нм) і малих (AAV, 20 нм) вірусів

SARTOKARAT