...
Search
Generic filters
Офіційний дистриб’ютор Ексклюзивний сервісний центр Sartorius & Minebea Intec в Україні Сертифікований партнер
Minebea Intec
Search
Generic filters

Ексклюзивний дистриб’ютор
Ексклюзивний сервісний центр
Minebea Intec в Україні

Офіційний дистриб’ютор
Ексклюзивний сервісний центр
Sartorius AG в Україні

Послуги сервісу

Маючи більш ніж 30-річний досвід роботи, компанія «Сартокарат» пропонує широкий перелік сервісних послуг для наших клієнтів: починаючи від консультацій з підбору обладнання та закінчуючи розробкою технічних рішень, проектуванням, постачанням і монтажем устаткування для технологічного процесу клієнта.

ТОВ “Сартокарат” є ексклюзивним заявником на оформлення Сертифікату відповідності (Модуль F) на території України на підставі довіреності від виробника.

Все обладнання, що нами поставляється проходить передпродажну підготовку.

Гарантійний і пост гарантійний ремонт та технічне обслуговування обладнання в поєднанні з навчанням і консультаціями технічного персоналу кінцевого споживача забезпечить максимальний термін його експлуатації.

Сертифіковані спеціалісти нашої компанії здійснять встановлення та налаштування вашого обладнання, адаптують його до умов експлуатації на місці експлуатації, відповідно до вимог діючих стандартів GLP/GMP виконають IQ/OQ кваліфікацію обладнання, що постачається.

Ремонт обладнання, яке ми поставляємо, проводиться з використанням тільки оригінальних запасних частин.

Укладання договорів на технічне обслуговування дозволить уникнути простоїв обладнання через несправності, спланувати витрати на технічне обслуговування, підготувати обладнання до повірки і калібрування.

Для отримання технічної підтримки зв'яжіться з нами по телефону або заповніть наведену нижче форму

SARTOKARAT