...
Search
Generic filters
Офіційний дистриб’ютор Ексклюзивний сервісний центр Sartorius & Minebea Intec в Україні Сертифікований партнер
Minebea Intec
Search
Generic filters

Ексклюзивний дистриб’ютор
Ексклюзивний сервісний центр
Minebea Intec в Україні

Офіційний дистриб’ютор
Ексклюзивний сервісний центр
Sartorius AG в Україні

Міксер Flexsafe® Pro Mixer

Високошвидкісна універсальна інтелектуальна одноразова система змішування. Може використовуватися на будь-яких етапах біотехнологічних процесів відповідно до вимог сучасної належної виробничої практики (cGMP).

Міксер Flexsafe® Pro Mixer забезпечує високу якість і ефективність змішування завдяки зниженню ризику виникнення помилки оператора, і надає можливість поточного контролю і управління, а також захисту чутливих до зрушення продуктів. Завдяки цим перевагам, а також зручності установки і легкості налаштування, придбання міксера Flexsafe® Pro Mixer є довгострокову інвестицію з негайною окупністю.

Технічні характеристики приводу:

Найменування

Значення

Габарити (ШхДхВ)

439х1242х1006

Вага

100 кг

Швидкість імпелера

20-750 об/хв

Робоча температура

+2–+30 °C

Відносна вологість, не більше (при температурі до 31 ° C)

80%

Клас захисту згідно IEC 60529

IP 23

Частота

50–60 Гц

Напруга

100–240 В ±10 %

Режими роботи

Локальное управление (ручной, способ) | Удаленное управление

Особливості та переваги:

Легкість встановлення, ергономічний дизайн:

 • Міксер Flexsafe® Pro Mixer спочатку розроблявся з урахуванням необхідності забезпечення зручності експлуатації.
 • Завдяки тому, що один оператор може провести його установку менш ніж за 10 хвилин, переналагодження обладнання стає швидше і ефективніше.
 • Кубічна конструкція з фронтальним доступом до датчиків і системі трубок допомагає запобігти помилкам, які виникають через неправильне поводження, а також підвищує ергономічність і легкість використання.


Змішування з низьким зусиллям зсуву:

 • Flexsafe® Pro Mixer розроблений для зниження або усунення ризику деградації матеріалу при зсуві.
 • Левітуючий імпелер робить цю систему змішування одноразового використання ідеальною для безлічі способів застосувань, в тому числі для вірусної інактивації, а також виготовлення фармацевтичних субстанцій та препаратів з низькою стабільністю.
 • Його унікальний дизайн виключає вплив зсуву на якість продукції, дозволяючи уникати утворення агрегатів і часток, які можуть призвести до забруднення фільтр-елементів.


Висока ефективність і швидкість змішування:

 • Flexsafe® Pro Mixer забезпечує максимальну швидкість розчинення при змішуванні порошкоподібних речовин в рідинах, економлячи час і знижуючи витрати.
 • Сильний вертикальний вихор в поєднанні з відбиваючим ефектом стінок кубічної конструкції забезпечує миттєвий спадний рух і ефективне розчинення плаваючих на поверхні порошків.
 • Його імпелер з високим крутним моментом особливо ефективний при змішуванні висококонцентрованих або клейких порошків.
 • Висока швидкість розчинення порошкоподібних речовин завдяки унікальній конструкції міксера Flexsafe® Pro Mixer скорочує час підготовки буфера і середовища, та підвищує ефективність всього технологічного процесу.


Вбудована інтелектуальна система технологічного контролю:

 • Засоби контролю значень pH, провідності і температури допомагають забезпечити відповідність вимогам PAT і cGMP, при цьому знижуючи час роботи оператора, а попередньо встановлений датчик значень pH одноразового застосування усуває будь-який ризик забруднення від повторного використання датчиків.
 • Palletank, контейнер для змішування з нержавіючої сталі для Flexsafe® Pro Mixer, поставляється з функцією визначення ваги і теплообмінною рубашкою для комплексного контролю об’єму і температури змішуваного середовища.
 • Привідний блок Flexsafe® Pro Mixer оснащений автоматичною системою керування параметрами змішування, що здійснює зчитування реальної швидкості обертання імпелера, що пропонує варіанти змішування і керуючої паролями.


Універсальність в застосуванні:

 • Унікальна технологія змішування одноразового застосування Flexsafe® Pro Mixer дозволяє здійснювати змішування на будь-яких етапах біотехнологічних процесів.
 • Одиночний привідний блок, який підходить для роботи з різними об’ємами і функціями, забезпечує універсальність застосування міксера в процесі біотехнологічного виробництва.
 • Flexsafe® Pro Mixer може застосовуватися як для перемішування з низьким зусиллям зсуву так і для високошвидкісного змішування, починаючи з етапу приготування середовища і буфера, аж до заключних етапів процесу приготування кінцевого складу.
 • Flexsafe® Pro Mixer – це надійний варіант для створення моноклональних антитіл, вакцин і біоаналогів.
SARTOKARAT