...
Search
Generic filters
Офіційний дистриб’ютор Ексклюзивний сервісний центр Sartorius & Minebea Intec в Україні Сертифікований партнер
Minebea Intec
Search
Generic filters

Ексклюзивний дистриб’ютор
Ексклюзивний сервісний центр
Minebea Intec в Україні

Офіційний дистриб’ютор
Ексклюзивний сервісний центр
Sartorius AG в Україні

Металодетектори Secus D/R для добувної промисловості з величезною знімною апертурою

Secus-D

Пошукові котушки Secus-D пропонують усі переваги надійної детекції та легкого монтажу завдяки розбірній конструкції, не вимагаючи зняття конвеєрної стрічки.

Secus-С

Пошукова котушка Secus-С з конвеєрною лінією має високу точність виявлення металу, навіть при великих апертурах. Вона захищає обладнання технологічного процесу в хімічному, текстильному та деревообробному секторі (виготовлення ДСП – деревинно-стружкова плита).

Secus-R

Дані металодетектори з круглою апертурою Secus-R мають попит у лісозаготівельній промисловості, а також використовуються в системах пневматичного конвеєра текстильної промисловості.

Металошукачі захищають споживачів від травм, що спричиняються потраплянням в організм металевих предметів, оберігають кінцевий продукт від забруднення металом, а також не допускають пошкоджень обробного обладнання.

Універсальна котушка шукача Minebea Intec типу Secus-D у поєднанні з електронним блоком обробки результатів серії Secus-E є стаціонарним металошукачем, який виявляє металеві предмети у непровідних матеріалах та матеріалах зі слабкою електропровідністю.

Вона відповідає основним вимогам:

  • мінімальна чутливість до впливу довкілля
  • простий монтаж

КОНСТРУКЦІЯ КОРПУСУ

У зварному сталевому корпусі котушка передавача та приймача закріплені у жорсткому пінопласті.
Контактні поверхні мають облицювання із твердого ПВХ.

Для спрощення монтажу обидві частини корпусу з’єднуються один з одним роз’ємними з’єднаннями, забезпечуючи швидкий монтаж існуючої лінії без необхідності зміни конвеєрної лінії.

SARTOKARAT