...
Search
Generic filters
Офіційний дистриб’ютор Ексклюзивний сервісний центр Sartorius & Minebea Intec в Україні Сертифікований партнер
Minebea Intec
Search
Generic filters

Ексклюзивний дистриб’ютор
Ексклюзивний сервісний центр
Minebea Intec в Україні

Офіційний дистриб’ютор
Ексклюзивний сервісний центр
Sartorius AG в Україні

Трубопровідний металодетектор з системою відбракування для пастоподібних продуктів Vistus

Компанія “Сартокарат” пропонує компактний горизонтальний трубопровідний металодетектор для контролю наповнюваної начинки при виробництві ковбасних виробів, соусів, кетчупів.

Трубопровідний металодетектор вбудовується в конструкцію ковбасних шприцевих насосів і набивальних машин.

Характеристики:

Виробник   Minebea Intec
Країна виробник Германія
Тип Трубний
Матеріал Комбінований
Форма катушки Кругла
Гарантійний термін 24 (міс)

Трубопровід металодетектора виконаний з пластика Polyacetal  (POM)

Довжина трубопроводу залежить від діаметра апертури металодетектора, розрахункової довжини зони, вільної від металу і наявності відбраковщика.

Даний металодетектор і система відбраковування були спеціально розроблені для високих вимог до виявлення та гігієни при виробництві ковбасних виробів, а також соусів і кетчупів

Доступні версії, які можуть бути підключені до наповнювачів виробництва наступних компаній: Handtman, Vemag, Rex, Risco, Velati, K & G, Frey, Karl Schnell, а так само інших виробників подібного обладнання.

В якості пристрою виявлення металу використовується пошукова котушка типу Vistus-R з терміналом керування (оціночної електронікою) Vistus-E.

Пошукова котушка поміщена в корпус з нержавіючої сталі (повністю в корпусі) або може бути вільно доступна (непокритий дизайн).

Трубка направляючої продукту може бути видалена в бічному напрямку після ослаблення ексцентрикового зажимного рівня (повністю закритий дизайн) або дві ручні ручки (не укладений в корпус дизайн).

Пристрій відбраковування (золотниковий клапан ASV) має поршень з пневматичним приводом, який дозволяє продукту текти горизонтально.

Даний відбраковщик (відвідний пристрій) відмінно підходить для однорідних товарів і в’язкої маси з м’якими частинками до 2 мм. Використовувана конструкція забезпечує практично відсутні застійні ділянки в трубі, підходить для миття CIP і забезпечує швидку розбирання та складання. Для роботи відбраковщика трубного металодетектора необхідне стиснене повітря з робочим тиском 6 бар.

При наявності металевого сигналу поршень переміщається вгору і потік продукту, в якому є забруднення металу, відхиляється вниз. Засувка може бути демонтована без інструментів для періодичної очистки.

Вся система металлодетекціі зібрана конструктивно у вигляді мобільного стенду.

SARTOKARAT