...
Search
Generic filters
Офіційний дистриб’ютор Ексклюзивний сервісний центр Sartorius & Minebea Intec в Україні Сертифікований партнер
Minebea Intec
Search
Generic filters

Ексклюзивний дистриб’ютор
Ексклюзивний сервісний центр
Minebea Intec в Україні

Офіційний дистриб’ютор
Ексклюзивний сервісний центр
Sartorius AG в Україні

Автоматичні рентгенівські детектори упакованої продукції серії DyLight

Компанія Сартокарат представляє серію компактних малопотужних рентгенівських детекторів Dylight.
Серія Dylight була розроблена для того, щоб запропонувати ринку інспекційного обладнання спеціальний пристрій для легких, компактних харчових продуктів (закуски, енергетичні батончики, солодощі, порошкові продукти), для яких досить дуже низька потужність.
Простота  у використанні завдяки чудовому зручному програмному забезпеченню та оптимізованим механічним рішенням, а також компактним розмірам, машини надають клієнтам рішення «підключи і працюй», яке надзвичайно просто розмістити на виробничій лінії.
Компактна конструкція робить машини серії Dylight придатними для невеликих приміщень без необхідності кардинальних доробок виробничої лінії. Ці характеристики роблять Dylight особливо інноваційним, оскільки простота установки у невеликих приміщеннях завжди була вирішальним фактором для рентгенівської промисловості.
Крім того, Dylight, як і всі вертикальні контрольні машини, налаштований на розширені функції контролю ваги та для керування багатостроковими перевірками з використанням певних апаратних пристроїв.

Технічні характеристики:

Технічні дані Dylight
Потужність рентгенівського випромінювання 65 кВ, 1 мА
Дозвіл детектора 0,8 мм (стандарт), 0,4 мм (опціонально)
Діапазон швидкостей стрічки Від 10 до 49 м/хв
Схвалення CE | UL
Інтерфейс користувача 15-дюймовий сенсорний екран
Радіаційна безпека FDA CFR 21 частина 1020,40
Клас захисту IP 54 (вся система) | IP 65 (зона детекції)
Висота конвеєра 800 мм (+200 мм)

АПАРАТНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
Рентгенівська трубка – зменшена фокусна пляма та висока якість фокусної плями забезпечують відмінну довготривалу роботу.
Крім того, система повітряного охолодження означає, що машина може працювати в широкому діапазоні температур без необхідності встановлювати зовнішній охолоджувач води.

Довжина транспортера повністю налаштовується в залежності від вимог замовника та доступного простору. Завдяки використанню нової барабанної системи з приводом від двигуна довжина може бути зменшена до 1 м, і транспортер можна комбінувати з існуючими транспортерами без будь-яких труднощів, викликаних розмірами звичайних зовнішніх двигунів.

Основні компоненти (стрічки, жалюзі, генератор, детектор) можуть бути швидко і просто видалені завдяки новому дизайну.
ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
Програмне забезпечення Minebea intec для виявлення забруднень гарантує найвищий рівень продуктивності; нова технологія фільтрація та паралельна обробка зображень забезпечення без шумів контрастували зображення, збільшуючи швидкість сканування.

Також можна визначити відсутні частини продукту і перевірити загальну або часткову вагу продукту за допомогою екранів, які можна легко налаштувати.

SARTOKARAT