...
Search
Generic filters
Офіційний дистриб’ютор Ексклюзивний сервісний центр Sartorius & Minebea Intec в Україні Сертифікований партнер
Minebea Intec
Search
Generic filters

Ексклюзивний дистриб’ютор
Ексклюзивний сервісний центр
Minebea Intec в Україні

Офіційний дистриб’ютор
Ексклюзивний сервісний центр
Sartorius AG в Україні

X-ray детектор сипучих продуктів та сировини Dymond Bulk

Dymond Bulk (рентгенівський) детектор сипучих продуктів та сировини призначений для перевірки продуктів, що постачаються на виробництво без проміжної обробки. Використання системи рентгенівського контролю цієї серії забезпечує надійний контроль сипучих продуктів у харчовому виробництві.
Використання системи рентгенівського контролю даної серії забезпечує надійний контроль сипких продуктів у харчовому виробництві.
Він дозволяє виявляти не тільки різноманітні сторонні тіла, типу каменів або металу, але й забезпечувати їх видалення з потоку продукту, що перевіряється , захищаючи як сам продукт, так і обладнання.

Рентгенівський детектор Dymond Bulk гарантує видатну якість виявлення для різних видів сировини, наприклад, для овочів, горіхів, сушених фруктів або зерна.
Для всіх товарів, введених у виробничий процес прямо з поля, Dymond Bulk ефективно виявляє та усуває всі види сторонніх тіл, у тому числі металеві, пластикові, кам’яні, грудки бруду та скла.

Ранній рентгенівський контроль на початку виробничої лінії гарантує, що машини завжди захищені, що є важливим елементом забезпечення якості. Сторонні тіла можуть бути негайно виявлені та відстежені.

У перспективі є сенс видалити забруднюючі елементи перед подальшою обробкою сировини, такої як горіхи, фрукти, насіння або кава.

Технічні характеристики:

Технічні дані Dymond Bulk 80 Dymond Bulk 120
Потужність рентгенівського випромінювання 70 кВ – 1,2 мА | 80 кВ – 2 мА 80 кВ; 2 мА 
Роздільна здатність детектора від 0,8 до 0,4 мм 0,8 мм (стандарт) 
Діапазон швидкостей стрічки від 10 до 49 м/хв (зі стандартним двигуном барабанного типу) | до 73 м/хв від 10 до 49 м/хв (зі стандартним двигуном барабанного типу) | до 79 м/хв
Схвалення CE, UL | CSA CE, UL | CSA
Інтерфейс користувача Сенсорний екран 15" Сенсорний екран 15"
Захист від радіації FDA CFR 21 частина 1020,40 FDA CFR 21 частина 1020,40
Міжнародний клас захисту IP34 (стандарт) | IP65 з кондиціонером Nema4X IP69K на запит IP34 (стандарт) | IP65 з кондиціонером Nema4X IP69K на запит
Висота конвеєрної стрічки Від 800 до 999 мм Від 800 до 999 мм
SARTOKARAT