Чеквеєр комбінований з металодетектором CoSynus - SARTOKARAT
Search
Generic filters
Офіційний дистриб’ютор Ексклюзивний сервісний центр Sartorius & Minebea Intec в Україні Сертифікований партнер
Minebea Intec
Search
Generic filters

Ексклюзивний дистриб’ютор
Ексклюзивний сервісний центр
Minebea Intec в Україні

Офіційний дистриб’ютор
Ексклюзивний сервісний центр
Sartorius AG в Україні

Чеквеєр комбінований з металодетектором CoSynus

Компанія “Сартокарат” представляє комбічеквеєр CoSynus – новітня модель сімейства Synus®, поєднує електроніку металодетектора із уже добре відомою технологією динамічного зважування. Робота металодетектора цілком інтегрована в уже знайомий інтерфейс перевірених динамічних ваг Synus®. Єдиний інтерфейс використовується для швидкого і легкого конфігурування й керування обох систем, що значно спрощує процес і економить час.

Електроніка Synus для надійної роботи комбічека і налаштування, його вагової системи і металодетектора, відображення і розрахунку значень процесу зважування.

Не обслуговуваний кольоровий TFT дисплей з підсвічуванням з діагоналлю 10 дюймів з широким кутом огляду. Електроніка базується на промисловому комп’ютері з 32-бітною багатозадачною системою. Виробнича статистика зберігатиметься в незалежній пам’яті типу CompactFlash.

Легке керування комбінованого чеквеєра здійснюється в віконному режимі. Користувачеві необхідно тільки три клавіші для початку роботи. Доступно безліч мов інтерфейсу, у тому числі і російською мовою. Відображення індивідуальних значень ваги, класифікації, продуктивності лінії, режим відображення ваги індивідуальних упаковок на весь екран. Пам’ять на 200 типів продукту.

Комбічеквеєр CoSYNUS легко конфігурується під необхідні вимоги.

Конструктивно комбічек виконаний у вигляді жорсткої шафи з нержавіючої сталі 1.4301/AISI304 яка несе налаштовувану по висоті консоль з ваговою ячейкою і транспортною системою з підвідним, зважуючим і відвідним конвеєром. Пошукова котушка металодетектора Vistus-S встановлена на додатковій вертикальній опорі, яка з’єднана з основою чеквеєра.

Висота транспортування налаштовується в діапазоні від 600 до 1100 мм кроком 50 мм, точна настройка виконується гвинтовими опорами в діапазоні + 25 мм. Висоту транспортування можна змінити в процесі експлуатації, наприклад, при модернізації виробничої лінії.

Шафа керування містить електроніку, керування електроприводами і головний вимикач.

Електроживлення: 230 В +10 %/-15 % , 50/60 Гц, близько 500 ВА.

Вагова ячейка

Електромагнітна вагова ячейка за монолітною технологією від Sartorius. Найвища точність і короткий час зважування, найкраща довгострокова стабільність зважування та захист від перевантажень. Корпус виконаний з полірованої нержавіючої сталі.

Вартість обладнання залежить від комплектації додатковими опціями.

SARTOKARAT