Захисні фільтри - SARTOKARAT
Search
Generic filters
Офіційний дистриб’ютор Ексклюзивний сервісний центр Sartorius & Minebea Intec в Україні Сертифікований партнер
Minebea Intec
Search
Generic filters

Ексклюзивний дистриб’ютор
Ексклюзивний сервісний центр
Minebea Intec в Україні

Офіційний дистриб’ютор
Ексклюзивний сервісний центр
Sartorius AG в Україні

Захисні фільтри

Ці унікальні змінні фільтри з поліетилену (ПЕ) служать в якості останнього бар’єру, що запобігає потраплянню будь-яких рідин і випарів до внутрішніх деталей дозатора.

– Захищають внутрішні частини дозатора від контамінації

– Продовжують термін служби дозатора

– Продовжують інтервали між обслуговуванням дозатора

– Економічно більш вигідні у порівнянні з накінечниками з фільтром

Защитные фильтры предлагаются в двух исполнениях:

Для более сложных операций, таких как работа с радиоактивными веществами, клеточными культурами, бактериями и вирусами, а также дляприменения в  молекулярной биологии.

Для общего применения. Могут быть использованы для тех же типов работы, что и фильтры Plus, но требуют более частой замены. Промежуток между заменами фильтра полностью зависит от области применения и образца, с которым идёт работа. Тем не менее, согласно исследованиям, рекомендуется менять фильтры ежедневно (после 50 –250 дозирований) и незамедлительно в случае забора чрезмерного объёма жидкости. В целях защиты пользователя от контаминации для удаления использованных фильтров из посадочного конуса наконечника следует использовать пинцет. Серия Tacta® и mLINE® имеют встроенное устройство сброса фильтра. Кроме того, перед установкой нового фильтра посадочный конус должен быть обработан 70 % раствором этанола.

 

Захисні фільтри пропонуються в двох виконаннях:

Для більш складних операцій, таких як робота з радіоактивними речовинами, клітинними культурами, бактеріями і вірусами, а також для застосування в молекулярній біології.

Для загального застосування. Можуть бути використані для тих же типів роботи, що і фільтри Plus, але вимагають більш частої заміни. Проміжок між замінами фільтра повністю залежить від області застосування і зразка, з яким йде робота. Проте, згідно з дослідженнями, рекомендується міняти фільтри щодня (після 50 – 250 дозувань) і негайно в разі забору надмірного об’єму рідини. З метою захисту користувача від контамінації для видалення використаних фільтрів з посадкового конуса накінечника слід використовувати пінцет. Серія Tacta® та mLINE® мають вбудований пристрій скидання фільтра. Крім того, перед установкою нового фільтра посадковий конус повинен бути оброблений 70% розчином етанолу.

Інформація для замовлення:

Код замовлення

Найменування

Шт. в упаковці

721008

Стандарт Ø 2,51 мм ПЕ

50

721007

Стандарт Ø 3,15 мм ПЕ

50

721006

Стандарт Ø 5,33 мм ПЕ

50

721005

Стандарт Ø 6,73 мм ПЕ

50

721014

Стандарт Ø 1,83 мм ПЕ

50

721018

Plus Ø 2,51 мм ПЕ

50

721017

Plus Ø 3,15 мм ПЕ

50

721016

Plus Ø 5,33 мм ПЕ

50

721015

Plus Ø 6,73 мм ПЕ

50

SARTOKARAT