Мембрана UniSart StructSure® – інноваційний спосіб створення власного багатопараметричного аналізу - SARTOKARAT
Search
Generic filters
Офіційний дистриб’ютор Ексклюзивний сервісний центр Sartorius & Minebea Intec в Україні Сертифікований партнер
Minebea Intec
Search
Generic filters

Ексклюзивний дистриб’ютор
Ексклюзивний сервісний центр
Minebea Intec в Україні

Офіційний дистриб’ютор
Ексклюзивний сервісний центр
Sartorius AG в Україні

Мембрана UniSart StructSure® – інноваційний спосіб створення власного багатопараметричного аналізу

Багатопараметричні випробування з мембранами Unisart StructSure®

До цих пір властивості нітроцелюлозних мембран використовувалися тільки в пристроях з простою поздовжньою смугою або вертикальним потоком, де мембрана обмежена прямокутною або круглою формою. Компанія Sartorius-Stedim-Biotech розробила нову технологію гравіювання будь-якого типу малюнку на нітроцелюлозній мембрані, долаючи ці попередні обмеження. Перетворіть свою нітроцелюлозну мембрану на нову мультиплексну платформу.

Цей інноваційний процес призводить до створення гідрофобного бар’єру, що розмежовує мембранні зони.
Мембрана, що залишилася, залишається повністю функціональною.

Така мембрана UniSart StructSure® може діяти як мікрофлюїдний пристрій, при цьому функція насоса виконується за рахунок природної капілярної сили мембрани, а рідина транспортується та обмежується в межах заданого шляху, оскільки гідрофобні канавки запобігають будь-якому переливу рідини.
Можна створити багатосмугову мережу з окремими зонами реакції та змішування або складну мережу доріжок із спільними зонами реакції.
Мембрану UniSart StructSure® можна виробляти та використовувати у спосіб, сумісний з існуючим обладнанням для швидкого тестування. Більше того, різні нітроцелюлозні мембрани UniSart®, що використовуються у додатках із бічним потоком, сумісні з цим інноваційним процесом.

Структура, вигравірувана на мембрані UniSart®, показує чіткий розріз між стертою і зоною, що залишилася, нітроцелюлозної мембрани.

Багатопараметрична смужка бокового потоку

Щоб задовольнити потреби мультиплексного зчитування, зберігаючи при цьому простий формат експрес-тесту, виробники розробили тести бічного потоку з колекторною лінією захоплення через смугу.
Ці смужки мають обмежену кількість ліній через такі недоліки, як зменшення швидкості капілярного потоку зі збільшенням відстані від джерела, модифікація зразка після проходження через кілька ліній і, нарешті, втрата чутливості із виснаженням кон’югатів.

За допомогою мембрани UniSart StructSure® можна створити нове покоління смужок із бічним потоком. Як показано в наведеному прикладі, мембрана з бічним потоком спроектована з окремими ізоморфними доріжками, кожна з яких веде до окремих зон тестування і контролю. Крім можливості позиціонування окремих зон реакції, напрямок рідини також надає позитивний вплив на інтенсивність сигналу, що генерується. Справді, гідрофобні бар’єри, ймовірно, обмежуватимуть бічний потік реагентів. UniSart StructSure® в даний час доступний за індивідуальним замовленням.

Приклад 1

Смужка латерального потоку, підготовлена ​​з використанням мембрани UniSart®, підтверджує
що при захопленні спостерігається значне зниження інтенсивності сигналу плями, розташовані за першим рядом плям із тими ж реагентами захоплення. Це зниження багато в чому пов’язане зі втратою кон’югату після реакції у першому ряду.
Навпаки, на смужній конструкції з мембраною UniSart StructSure® точки захоплення нижче за течією показують однакову інтенсивність сигналу як перший ряд плям. Завдяки ізоморфним доріжкам другий ряд точок захоплення отримав однакову кількість зразка і пов’язаний як перший рядок.

  • Значне зниження інтенсивності сигналу в точках захоплення ряду А порівняно з рядом на мембрані UniSart® CN 140.
  • Точки захоплення показують однакову інтенсивність сигналу в обох рядах з мембраною UniSart StructSure®.

Приклад 2

У цьому другому прикладі тестові плями знаходяться у першому ряду, а контрольні плями – у другому ряду смужок. Плями захоплення, розташовані на мембрані UniSart StructSure®, демонструють підвищену інтенсивність порівняно з плямами на мембрані UniSart®. Справді, обмеження потоку рідини, спричинені додаванням окремих доріжок, сприяють зв’язуванню сполучених частинок в реакційних плямах.

  • Інтенсивність сигналу збільшена в окремому каналі, порівняно з власною мембраною.
  • Інтенсивність сигналу однорідна у всіх 6 каналах мембрани UniSart StructSure®.
  • Мембранні зони, що індивідуально обслуговуються природними реагентами, забезпечують високоякісне зчитування безлічі параметрів.
SARTOKARAT