...
Search
Generic filters
Офіційний дистриб’ютор Ексклюзивний сервісний центр Sartorius & Minebea Intec в Україні Сертифікований партнер
Minebea Intec
Search
Generic filters

Ексклюзивний дистриб’ютор
Ексклюзивний сервісний центр
Minebea Intec в Україні

Офіційний дистриб’ютор
Ексклюзивний сервісний центр
Sartorius AG в Україні

Система багатокомпонентного дозування

Система багатокомпонентного дозування, що складається з 16 дозаторів з точністю підтримки рецепту 0,5%. Може використовуватись у металургійних та інших виробництвах.

Системи багатокомпонентного дозування призначені для повної автоматизації процесу зважування і дозування. У системі автоматично працюють практично всі вузли, задіяні в системі, такі як змішувачі, вібратори, шнеки, конвеєри та транспортери.

Процес здійснюється шляхом одночасного зважування інгредієнтів продукції та їх подальшого транспортування в змішувач за допомогою транспортних систем. Необхідна черговість виконання завдань і необхідна кількість компонентів контролюється блоком керування, оснащеного ваговим контролером і зв’язку з базою даних технолога, за допомогою локальної мережі підприємства.

У системі є поділ на осіб відповідальних за підготовку рецептури компонентів (технолог), осіб відповідальних за планування випуску продукції (начальник виробництва) та осіб, які відповідають за виконання технологічного процесу (оператор).

На екрані у оператора відображається мнемосхема всього технологічного процесу.

SARTOKARAT