...
Search
Generic filters
Офіційний дистриб’ютор Ексклюзивний сервісний центр Sartorius & Minebea Intec в Україні Сертифікований партнер
Minebea Intec
Search
Generic filters

Ексклюзивний дистриб’ютор
Ексклюзивний сервісний центр
Minebea Intec в Україні

Офіційний дистриб’ютор
Ексклюзивний сервісний центр
Sartorius AG в Україні

Вагові дозатори

ТОВ «САРТОКАРАТ» виготовляє та постачає «під ключ» вагові дозатори для складання сумішей, у тому числі багатокомпонентні дозатори, а також ваги для сумарного обліку сипучих продуктів.

Вагові дозатори в мішки

Вищезазначені вироби призначені для експлуатації у харчовій, комбікормовій, скляній, хімічній та інших галузях промисловості.

Продуктивність від 10 до 500 т/година з точністю 0,1-0,5%.
Для фасування сипких та погано сипких продуктів у тканинні, поліпропіленові та паперові мішки дозами від 10 до 50 кг нашим підприємством випускається ряд дозаторів з автоматичною компенсацією тари порожнього мішка, автоматичним налаштуванням точності дози та затискання мішка на горловині дозатора з продуктивністю до 350 мішків на годину.

Нами виконуються роботи з модернізації вагових дозаторів із заміною механічної вимірювальної частини тензометричними перетворювачами маси (тензодатчиками) та ваговими контролерами.

Дозатори компонентів шихти

Ряд дозаторів для компонентів сумішей має межі зважування від 10 кг до 2 т і забезпечує дозування з точністю від 0,5 до 0,1% (при використанні методів часткового дозування).

Для сумарного обліку вагове обладнання поєднується в єдину комп’ютерну мережу, що дозволяє значно спростити роботу, підвищити продуктивність, мати можливість керувати всім процесом виробництва та контролювати його роботу з робочого місця оператора.

Виконуємо роботи з комп’ютеризації технологічних процесів.

Вагове обладнання, розроблене та виготовлене на нашому підприємстві, успішно експлуатується у багатьох галузях промисловості України, Росії, Білорусії, Латвії.

SARTOKARAT