Нове покоління модульних преміум ваг - Cubis II Sartorius - SARTOKARAT
Search
Generic filters
Офіційний дистриб’ютор Ексклюзивний сервісний центр Sartorius & Minebea Intec в Україні Сертифікований партнер
Minebea Intec
Search
Generic filters

Ексклюзивний дистриб’ютор
Ексклюзивний сервісний центр
Minebea Intec в Україні

Офіційний дистриб’ютор
Ексклюзивний сервісний центр
Sartorius AG в Україні

Нове покоління модульних преміум ваг – Cubis II Sartorius

Компанія Sartorius представляє модульні лабораторні ваги Cubis® II для досягнення максимальної операційної ефективності і неперевершеної гнучкості.

  1. Велика кількість конфігурацій для повної відповідності вашому робочому процесу.
  2. Відповідність Зводу федеральних правил 21, Частина 11 – повна наскрізна цілісність даних.
  3. Безперешкодне підключення до різних лабораторних інформаційних систем без додаткового програмного забезпечення.

Особливості:

  • Видатна продуктивність. Монолітна система зважування, інтегровані кліматичні датчики, тримачі для окремих зразків.
  • Режим роботи без помилок. Індивідуальні робочі процеси QApp, автоматичне нівелювання з електроприводом.
  • Повна наскрізна цілісність даних. Відповідність Зводу федеральних правил 21, Частина 11, інтегрований журнал реєстрації подій, передове адміністративне керування користувачами.
  • Виняткова сервісна підтримка. Інтегрований центр інформування, інтегровані сервісні функції планово-попереджувального технічного обслуговування за акредитованими стандартами.

Компанія Sartorius, будучи найбільшим міжнародним постачальником устаткування для біофармацевтичної промисловості, почав виробництво нової серії модульних ваг Cubis® II для науково-дослідних і аналітичних лабораторій. Ваги  Cubis® II відрізняються першокласними робочими характеристиками, в тому числі підвищеною межею зважування, зручністю зчитування показань, а також стабільністю і точністю результатів для будь-якого типу зразків зважування. Програмне та апаратне забезпечення нових ваг легко налаштовується під конкретні потреби користувача, забезпечуючи максимальну ефективність роботи і результативність експериментів.

Лінійка ваг Cubis® II, оснащена сучасним призначеним для користувача інтерфейсом, відповідає нормам належної виробничої практики і стандартам фармацевтичної промисловості щодо обробки даних, забезпечення їх цілісності та зв’язності, ергономічності обробки зразків, простоти технологічної інтеграції і необмеженої можливості передачі даних на найвищому рівні точності і відтворюваності.

Ваги Cubis® II володіють інтуїтивно-зрозумілим інтерфейсом, доповненим інтелектуальною системою діагностики. Це гарантує максимальну відтворюваність робочих процесів при одночасному зниженні ймовірності помилок оператора в ході вимірювання. Стандартні робочі процедури можуть бути задані в якості затверджених робочих процесів.

Адаптована модульна конструкція

Модульна конструкція з широким вибором діапазонів зважування, типів вітрозахисних вітрин, вагових платформ і дисплеїв дозволяє створити до 6000 конфігурацій для оптимального виконання робочих процесів. Вихідну конфігурацію можна з часом модифікувати шляхом встановлення додаткових пристроїв і аксесуарів. Надалі з’являться нові програмні додатки, що забезпечують довгострокову гнучкість і адаптацію відповідно до змінюючихся потреб лабораторії.

Потужне адаптоване ПО з можливістю актуалізації

Програмний пакет QApp легко налаштовується під конкретні вимоги користувача. Вбудований QApp Center забезпечує безпосереднє завантаження протоколів і створення індивідуальних програм відповідно до потреб конкретних лабораторій і користувачів. Клієнти, які обрали пакет програм QApp, отримуватимуть всі оновлення і нові додатки для даного пакета з метою постійної актуалізації програмного забезпечення.

Безперешкодне підключення

Ваги Cubis® II легко інтегруються з лабораторним ПО і лабораторними інформаційними системами (ЛІС), що виключає необхідність використання окремих програмних оболонок. Сумісність з ЛІС / ПО для збору даних забезпечує їх точність і готовність до надання інформації в регулюючі органи.

Ваги Cubis® II відповідають всім вимогам до обладнання для повністю сертифікованих процесів в регульованих галузях – фармацевтиці, біотехнології та їх прикладних застосуваннях, в т. ч. у виробництві екологічно безпечних матеріалів, продуктів харчування, медичної, хімічної та автомобільної продукції.

Cubis® II — перші ваги з підтримкою відповідності всім вимогам Частини 11 Зводу федеральних правил (CFR 21) і Додатка 11 до Норм належної виробничої практики ЄС на безпаперовій основі, що виключає можливість фальсифікації підписів і технологічних даних.

SARTOKARAT