...
Search
Generic filters
Офіційний дистриб’ютор Ексклюзивний сервісний центр Sartorius & Minebea Intec в Україні Сертифікований партнер
Minebea Intec
Search
Generic filters

Ексклюзивний дистриб’ютор
Ексклюзивний сервісний центр
Minebea Intec в Україні

Офіційний дистриб’ютор
Ексклюзивний сервісний центр
Sartorius AG в Україні

Система швидкої асептичної передачі рідин SART System™

Система швидкої асептичної передачі рідини SART System ™ розроблена для транспортування рідин між двома приміщеннями з різними класами чистоти в асептичних умовах. Система SART System™ складається з зовнішнього і внутрішнього портів і одноразового пристрою приєднання Gammasart ATD™. Поєднуючи в собі технологію RTP-з’єднання (Rapid Transportation port) і одноразовий конектор, система SART System™ використовує добре відому і прийняту технологію асептичного з’єднання. Принцип роботи базується на використанні чотирьох V-образних профілів малого розміру.

Застосування:

Система SART System™ розроблена для полегшення асептичного перенесення з:

  • чистих кімнат в захищені зони (ізолятори, RABS)
  • чистих приміщень більш низького класу в приміщення класу A/ISO 5

Властивості і переваги:

  • Гнучкість: Одноразовий коннектор Gammasart ATD™ може бути відкритий і використаний повторно до п’яти разів. Може бути здійснений багаторазовий перенос різних об’ємів без необхідності повторної стерилізації.
  • У разі неполадок на лінії заповнення конектор Gammasart ATD™ дозволяє безпечно відсікти основну масу від лінії заповнення, зберігати і повторно підключити через деякий час.
  • Безпека: Порт обладнаний системою механічного блокування, що запобігає випадковому відкриттю порту без встановленого конектора Gammasart ATD™ і випадкової відстиковки зовнішньої частини конектора.
  • При випуску партії конектор Gammasart ATD™ на 100% протестований на відсутність протікань повітря.
  • Кваліфікація: Система SART System™ і конектор Gammasart ATD™ кваліфіковані для використання в критичних областях застосування, зокрема, в біофармацевтичних виробничих процесах.
  • Доступне керівництво по валідації.
  • Одноразовий конектор Gammasart ATD ™ може бути стерилізований автоклавуванням або гамма-опроміненням, дозволяючи тим самим використовувати як класичні посудини, так і повністю одноразові технології роботи з рідинами.

Технічні характеристики:

Зовнішній порт

Матеріал порту

Нержавіюча сталь 316L

Матеріал ущільнень

Силікон

Вимоги по товщині стіни

10 мм

Внутрішній порт

Матеріал

Нержавіюча сталь 316L

Конектор Gammasart ATD™

Матеріал конектора

PBT Celanex тип 2404MT

Ущільнення

Santoprene тип 281–64

Інформація для замовлення:

Опис

шт/уп

Номер замовлення

Система швидкої асептичної передачі рідини SART System™ виробництва Sartorius Stedim Biotech, включає зовнішній порт, захист зовнішнього порту, внутрішній порт і заглушку внутрішнього порту

1

AN-CON-202025

Нестерильний одноразовий коннектор Gammasart ATD™ для асептичного перенесення рідин, включаючи корпус конектора і захисну оболонку

50

AN-CON-102025

Стерильний одноразовий конектор Gammasart ATD™ для асептичного перенесення рідин, включаючи корпус конектора і захисну оболонку

10

AN-CON-101025

SARTOKARAT