...
Search
Generic filters
Офіційний дистриб’ютор Ексклюзивний сервісний центр Sartorius & Minebea Intec в Україні Сертифікований партнер
Minebea Intec
Search
Generic filters

Ексклюзивний дистриб’ютор
Ексклюзивний сервісний центр
Minebea Intec в Україні

Офіційний дистриб’ютор
Ексклюзивний сервісний центр
Sartorius AG в Україні

Стерильні мішки Flexsafe®

Компанія Sartorius розробила нову плівку S80 на основі поліетилену і оновлену конструкцію мішків 2D для використання в біотехнологічному виробництві, визначивши майбутній вектор розвитку одноразових технологій. Мішки Flexsafe® відповідають найсуворішим вимогам сучасних біотехнологічних виробництв щодо безпеки та якості. Лінійка масштабованих мішків Flexsafe® дозволяє вам застосовувати одноразові біотехнології на всіх етапах виробництва фармпрепаратів, від розробки технологічного процесу до повномасштабного виробництва використовуючи тільки одну плівку – Flexsafe®. Мішки Flexsafe® виготовляються об’ємом від 20 мл до 3000 л. Крім того, Ви можете використовувати мішки Flexsafe® на всіх етапах виробництва біофармацевтичних препаратів.

Переваги:

  • Скорочення часу і витрат на валідацію технологічного процесу, дослідження вимиваючихся та екстрагованих речовин і токсикологічну оцінку.
  • Підвищення ефективності виробництва за рахунок надійності, стабільності якості та гарантії своєчасного постачання.
  • Гарантія стабільних об’ємів виробництва і якість ваших продуктів.
  • Незмінний профіль екстрагованих речовин, завдяки контролю сировинних матеріалів і технологічного процесу виробництва плівки.
  • Скорочення часу і витрат на валідацію і токсикологічні тести.
  • Отримання надійних, точних, відтворюваних даних в процесі валідації.

Flexsafe забезпечує відмінну і відтворне поведінку найбільш чутливих ліній клітин-продуцентів. Повний контроль нашої сировини, процесу екструзії і збірки мішків гарантує відтворюваність росту клітин від партії до партії. У співпраці з нашими постачальниками пластика і плівок нам вдалося відмовитися від використання одних добавок і мінімізувати використання інших. Незалежні лабораторії підтвердили, що мішки Flexsafe не містять цитотоксичних вилуговуваних компонентів. Підтверджена повна відсутність bDtBPP в екстрактах з мішків Flexsafe, отриманих за допомогою води для ін’єкцій.

Варіанти мішків:

  • Flexsafe® 2D мішки для валідації (об’ємом камери 150 мл і 500 мл)
  • Flexsafe® RM для одноразового біореактора (з об’ємом камери 1 л, 2 л, 10 л, 20 л, 50 л, 100 л і 200 л)
  • Flexsafe® 3D для Palletank®
SARTOKARAT