Мішки Flexsafe - SARTOKARAT
Search
Generic filters
Офіційний дистриб’ютор Ексклюзивний сервісний центр Sartorius & Minebea Intec в Україні Сертифікований партнер
Minebea Intec
Search
Generic filters

Ексклюзивний дистриб’ютор
Ексклюзивний сервісний центр
Minebea Intec в Україні

Офіційний дистриб’ютор
Ексклюзивний сервісний центр
Sartorius AG в Україні

Мішки Flexsafe

Мішки Flexsafe® відповідають найсуворішим вимогам сучасних біотехнологічних виробництв щодо безпеки та якості. Лінійка масштабованих мішків Flexsafe® дозволяє вам застосовувати одноразові біотехнології на всіх етапах виробництва фармпрепаратів, від розробки технологічного процесу до повномасштабного виробництва використовуючи тільки одну плівку – Flexsafe®. Мішки Flexsafe® виготовляються об’ємом від 20 мл до 3000 л. Крім того, Ви можете використовувати мішки Flexsafe® на всіх етапах виробництва біофармацевтичних препаратів.

Одноразові мішки для змішування призначені для такого застосування, як підготовка живильного середовища і буферів, створення і зміна рецептури продукту, інактивація вірусів і розчинення порошків. Для максимальної гнучкості і ефективності доступні мішки з вбудованим вузлом магнітної крильчатки.

Різновиди мішків:

Варіанти застосування:

Переваги:

  • Скорочення часу і витрат на валідацію технологічного процесу, дослідження вимиваючихся і екстрагованих речовин і токсикологічну оцінку.
  • Підвищення ефективності виробництва за рахунок надійності, стабільності якості та гарантії своєчасного постачання.
  • Гарантія стабільних об’ємів виробництва і якість ваших продуктів.
  • Незмінний профіль екстрагованих речовин, завдяки контролю сировинних матеріалів і технологічного процесу виробництва плівки.
  • Скорочення часу і витрат на валідацію і токсикологічні тести.
  • Отримання надійних, точних, відтворюваних даних в процесі валідації.

Flexsafe забезпечує відмінну і відтворювану поведінку найбільш чутливих ліній клітин-продуцентів. Повний контроль нашої сировини, процесу екструзії і збірки мішків гарантує відтворюваність росту клітин від партії до партії. У співпраці з нашими постачальниками пластика і плівок нам вдалося відмовитися від використання одних добавок і мінімізувати використання інших. Незалежні лабораторії підтвердили, що мішки Flexsafe не містять цитотоксичних витравлюючих компонентів. Підтверджена повна відсутність bDtBPP в екстрактах з мішків Flexsafe, отриманих за допомогою води для ін’єкцій.

SARTOKARAT