Транспортні системи - SARTOKARAT
Search
Generic filters
Офіційний дистриб’ютор Ексклюзивний сервісний центр Sartorius & Minebea Intec в Україні Сертифікований партнер
Minebea Intec
Search
Generic filters

Ексклюзивний дистриб’ютор
Ексклюзивний сервісний центр
Minebea Intec в Україні

Офіційний дистриб’ютор
Ексклюзивний сервісний центр
Sartorius AG в Україні

Одноразові транспортні системи

Транспортні системи одноразового використання можуть бути конфігуровані для будь-яких завдань по передачі рідин в процесі отримання продукту і можуть забезпечуватися шлангами з силікону або TPE для досягнення максимальної гнучкості.

Транспортні системи одноразового використання компанії «Sartorius» поставляються простерилізованими і готовими до використання. Вони широко використовуються для з’єднання різних контейнерів одноразового і багаторазового використання і підтримують різні методи підключення – за допомогою швидких конекторів або за допомогою зварювання. Ці транспортні системи можуть бути використані для підключення мішків із середовищем до біореактора або ж для збору культуральної рідини – в залежності від поставленого завдання.

Додаткового збільшення ефективності можна добитися, використовуючи транспортні системи, оснащені фільтрами і одноразовими сенсорами, наприклад, сенсорами потоку і тиску. Можливо також створення транспортних ліній для виконання конкретних завдань, наприклад для видалення частинок, зниження біологічного навантаження або стерилізуючої фільтрації продукту.

Застосування:

  • Передача інокулята з мішків Flexboy® в мішки RM або STR.
  • Передача між системами одноразового використання і системами з нержавіючої сталі з використанням стерилізуймого паром коннектора.
  • Передача рідин і одночасне зменшення вмісту твердих частинок або стерилізуюча фільтрація.
  • Передача рідин в умовах контрольованої витрати або тиску.
SARTOKARAT