...
Search
Generic filters
Офіційний дистриб’ютор Ексклюзивний сервісний центр Sartorius & Minebea Intec в Україні Сертифікований партнер
Minebea Intec
Search
Generic filters

Ексклюзивний дистриб’ютор
Ексклюзивний сервісний центр
Minebea Intec в Україні

Офіційний дистриб’ютор
Ексклюзивний сервісний центр
Sartorius AG в Україні

Pendeo® Процес

Серія цифрових датчиків навантаження Pendeo® Process компанії Minebea Intec спеціально розроблена для зважування бункерів і робочих ємностей. Всі вони використовують перевірений часом принцип маятникової опори, який в поєднанні з монтажними комплектами Minebea Intec дозволяє уникнути пошкодження датчиків навантаження при розширенні або стисненні ємності. Це мінімізує вплив на вимірювальний сигнал.

Переваги:

  • Зважувана вага від 2 т до 50 т
  • Простота установки
  • Випробуваний на практиці принцип маятникової опори
  • Корпус з нержавіючої сталі
  • Високий ступінь захисту від перевантаження
  • Відсутність чутливості до вібрації
  • Герметично закритий корпус з класом захисту IP68 (занурення в воду до 1,5 м/10 000 годин) або IP69K
  • Верифікується відповідно до OIML R60
  • Розширена функція діагностики
  • Виготовляється в Німеччині

Специфікація:

Цифрові датчики навантаження серії Pendeo® Process компанії Minebea Intec розроблені спеціально для зважування бункерів і робочих ємностей.
В основі датчика лежить перевірений принцип маятникової опори, який в поєднанні з монтажними комплектами Minebea Intec дозволяє уникнути пошкодження датчиків навантаження при розширенні або стисненні ємності. Це мінімізує вплив на вимірювальний сигнал.

Використання високоякісних сталевих сплавів і власний виробничий процес, удостоєний друку якості «Зроблено в Німеччині», дозволяють домогтися неперевершено довгого терміну служби.

Датчики навантаження Pendeo® Process в поєднанні з електронними системами оцінки Minebea Intec
дають багато корисних додаткових функцій. Ці функції дозволять вам заощадити час і гроші, а також підвищити доступність системи на етапах установки, експлуатації та обслуговування.

Додаткові функції об’єднані в концепцію «Технологія цифрової допомоги».
Залежно від обраного пристрою оцінки будуть доступні різні функції системи. Наприклад, автоматичне цифрове визначення параметрів датчика навантаження дозволяють прискорити настройку. Ваші ваги будуть готові до роботи буквально через кілька хвилин. Якщо система виявить несправний датчик навантаження, вона автоматично відобразить попередження з інформацією про це.

У процесах, не призначених для законодавчої метрології, можна імітувати роботу несправного датчика, щоб не зупиняти виробничий процес до його заміни. Додаткові службові функції дозволяють експортувати всі параметри ваг і зберегти їх в текстовий файл. Оптимальна настройка всіх компонентів в ланцюжку вимірювального обладнання дозволяє швидко і легко підключати всю систему. Вбудований мікропроцесор дозволяє взаємодіяти з усіма датчиками навантаження і активно допомагає в процесах настройки. Функція діагностики інформує користувача про поточний стан ланцюжка вимірювального обладнання в процесі роботи. Надійний формат RS-485 гарантує безпроблемний обмін даними між датчиками навантаження і пристроями оцінки.

SARTOKARAT