Прецизійний тензодатчик стискання PR 6201 - SARTOKARAT
Search
Generic filters
Офіційний дистриб’ютор Ексклюзивний сервісний центр Sartorius & Minebea Intec в Україні Сертифікований партнер
Minebea Intec
Search
Generic filters

Ексклюзивний дистриб’ютор
Ексклюзивний сервісний центр
Minebea Intec в Україні

Офіційний дистриб’ютор
Ексклюзивний сервісний центр
Sartorius AG в Україні

Прецизійний тензодатчик стискання PR 6201

Тензодатчик стискання від 100 т до 520 т. Забезпечує абсолютну точність для контейнеровозів і систем дозування. Зроблений з нержавіючої сталі, має високу стійкість, в тому числі до вібрацій.

Переваги:

 • Простота установки
 • Перевірена часом система з шатуном і шпилькою
 • Корпус повністю з нержавіючої сталі
 • Широкий температурний діапазон
 • Високий ступінь захисту від перевантаження
 • Стійкість до вібрації
 • IP68, IP69K
 • Підходить для інтелектуальної калібрування
 • Опціонально пропонується версія для двох мостів
 • Доступна версія з захистом від вибуху
 • Також можна вибрати версію з розширеним температурним діапазоном до 150° C
 • У комбінації з деякими монтажними комплектами сертифікований за стандартом EN1090

Специфікація:

Лінійка тензодатчиків PR 6201 спеціально розроблена для зважування силосів, резервуарів і робочих ємностей.

Унікальна конструкція в поєднанні з монтажними комплектами FlexLock дозволяє порожниною компенсувати всі зміщення, пов’язані з механічним або температурним розширенням і стисненням робочої ємності і її несучих конструкцій.

З переваг конструкції слід особливо виділити те, що висота і форма датчика навантаження залишається незмінною навіть після двох десятиліть використання. Крім того, пристрій має величезний запас по перевантаженню – до 200%. У той же час ця лінійка, крім високих характеристик точності і відтворюваності, виділяється серед конкурентів неймовірною надійністю, міцністю і стабільністю, які дозволяють цим пристроям спокійно працювати рік за роком без додаткових коригувань.

Маятникова конструкція підвісу в поєднанні з запатентованою геометрією елементів постійно забезпечує оптимальну передачу зусиль на датчик навантаження, і позбавляє від перешкод, що впливають на точність вимірювань. Крім того, цей датчик навантаження має величезний запас по перевантаженню, високий рівень відтворюваності і ідеальну лінійність.

Завдяки особливій технології тензорезисторного датчика досягається надширокий діапазон робочих температур. Герметично закритий корпус і спеціальний кабель з термоеластоміра дозволяють використовувати цей пристрій навіть в екстремальних умовах і агресивних середовищах. Весь ваговий ланцюжок калібрується без додаткових еталонних вантажів. Завдяки технології узгодження вихідного сигналу можна обійтися без повторного калібрування навіть при заміні пошкодженого датчика. Це дозволить заощадити багато часу при введенні системи в експлуатацію.

У цій лінійці пропонується і опціональна вибухозахисна версія датчиків навантаження, які можна використовувати для створення конструктивно захищених систем.

SARTOKARAT