...
Search
Generic filters
Офіційний дистриб’ютор Ексклюзивний сервісний центр Sartorius & Minebea Intec в Україні Сертифікований партнер
Minebea Intec
Search
Generic filters

Ексклюзивний дистриб’ютор
Ексклюзивний сервісний центр
Minebea Intec в Україні

Офіційний дистриб’ютор
Ексклюзивний сервісний центр
Sartorius AG в Україні

Pendeo® Process

Цифрові датчики навантаження серії Pendeo® Process компанії Minebea Intec розроблені спеціально для зважування бункерів та робочих ємностей.
В основі датчика лежить перевірений принцип маятникової опори, який у поєднанні з монтажними комплектами Minebea Intec дозволяє уникнути пошкодження датчиків навантаження при розширенні або стисненні ємності. Це зменшує вплив на вимірювальний сигнал.

Використання високоякісних сталевих сплавів та власний виробничий процес, удостоєний друку якості «Зроблено в Німеччині», дозволяють досягти неперевершено тривалого терміну служби.
Датчики навантаження Pendeo® Process у поєднанні з електронними системами оцінки Minebea Intec надають багато корисних додаткових функцій. Ці функції дозволять вам заощадити час та гроші, а також підвищити доступність системи на етапах встановлення, експлуатації та обслуговування.

Додаткові функції об’єднані у концепцію «Технологія цифрової допомоги».
Залежно від вибраного пристрою оцінки будуть доступні різні функції системи. Наприклад, автоматичне цифрове визначення параметрів датчика навантаження дозволяє прискорити налаштування. Ваші ваги будуть готові до роботи буквально за кілька хвилин. Якщо система виявить несправний датчик навантаження, вона автоматично відобразить попередження з інформацією про це.

У процесах, які не призначені для законодавчої метрології, можна імітувати роботу несправного датчика, щоб не зупиняти виробничий процес до його заміни. Додаткові службові функції дозволяють експортувати всі параметри ваги та зберегти їх у текстовий файл. Оптимальне налаштування всіх компонентів у ланцюжку вимірювального обладнання дозволяє швидко та легко підключати всю систему. Вбудований мікропроцесор дозволяє взаємодіяти з усіма датчиками навантаження та активно допомагає у процесах налаштування. Функція діагностики інформує користувача про стан ланцюжка вимірювального обладнання в процесі роботи. Надійний формат RS-485 гарантує безпроблемний обмін даними між датчиками навантаження та пристроями оцінки.

Технічні характеристики:

  • Вага, що зважується, від 2 т до 50 т
  • Простота встановлення
  • Випробуваний на практиці принцип маятникової опори
  • Корпус із нержавіючої сталі
  • Високий ступінь захисту від навантаження
  • Відсутність чутливості до вібрації
  • Герметично закритий корпус із класом захисту IP68 (занурення у воду до 1,5 м/10 000 годин) або IP69K
  • Верифікований відповідно до OIML R60
  • Розширена функція діагностики
  • Виготовляється в Німеччині
SARTOKARAT