...
Search
Generic filters
Офіційний дистриб’ютор Ексклюзивний сервісний центр Sartorius & Minebea Intec в Україні Сертифікований партнер
Minebea Intec
Search
Generic filters

Ексклюзивний дистриб’ютор
Ексклюзивний сервісний центр
Minebea Intec в Україні

Офіційний дистриб’ютор
Ексклюзивний сервісний центр
Sartorius AG в Україні

Технологічний контролер Maxxis 5

Пристрій Maxxis 5 компанії Minebea Intec поєднує в собі точність, різноманітність інтерфейсів підключення та високу функціональність, чим вдало виділяється на тлі інших контролерів. Maxxis 5 спеціально розроблений з урахуванням різних проблем, що стоять перед виробниками в сучасному світі, і відмінно адаптується до нових процесів автоматизації.

Багатофункціональний пристрій Maxxis 5 містить готові програми для різних режимів роботи складних систем. Команда експертів Minebea Intec з програмного забезпечення об’єднала свої сили з галузевими фахівцями та розробила програмну систему, яка дозволяє легко впровадити наш пристрій у будь-який виробничий процес. Крім того, всім користувачам надано можливість створити власні програми мовою програмування IEC61131 для унікальних завдань.

Maxxis 5 може комплектуватися 6 стандартними програмними режимами у будь-якому поєднанні. Всі ці режими ретельно протестовані та доведені до досконалості, тому ви можете сміливо підключати пристрій до системи одразу після отримання. Але якщо ваше унікальне завдання ще не реалізовано, ваші техніки зможуть легко перепрограмувати Maxxis 5. Якщо ж вам буде потрібна допомога у програмуванні, фахівці Minebea Intec з програмного забезпечення будуть раді надати її.

SARTOKARAT