...
Search
Generic filters
Офіційний дистриб’ютор Ексклюзивний сервісний центр Sartorius & Minebea Intec в Україні Сертифікований партнер
Minebea Intec
Search
Generic filters

Ексклюзивний дистриб’ютор
Ексклюзивний сервісний центр
Minebea Intec в Україні

Офіційний дистриб’ютор
Ексклюзивний сервісний центр
Sartorius AG в Україні

Вагові індикатори Midrics®

“Увімкнув, зважив, готово!” Промислові ваги повинні бути простими в роботі, але при цьому повністю надійними та легко очищаються. Багато виробників пропонують деякі з цих характеристик, але тільки нова серія Midrics® компанії Minebea Intec поєднує їх у собі. Вони знадобляться при інспектуванні матеріалів, що надходять, при відвантаженні у виробництві, при управлінні запасами та упаковці товарів. Скільки ж коштує система з такими визначними характеристиками? Набагато менше, ніж можна очікувати!

Простота у роботі. Вам уже траплялися індикатори, для роботи із якими потрібно пройти спеціальні курси навчання? Всі вони оснащені безліччю пристосувань, які не мають практичної цінності та більше відволікають, ніж допомагають. Ми також могли б додати до Midrics® такі функції, але натомість ми створюємо індикатори для тих, хто прагне виконувати свою роботу швидко та надійно. Ми позбулися всіх виразних надмірностей, але надали вам те, що потрібно для виконання рутинних завдань. Завдяки такому підходу ми зберегли найвищу якість. Переконайтеся у цьому.

Простота очищення. Після завершення роботи потрібно все прибрати. Це одна із найскладніших перевірок для будь-якого індикатора, адже у промислових галузях очищення обладнання рідко виконується дбайливо. Але ми знаємо, що спроба заощадити на матеріалах та фахівцях призведе лише до збільшення витрат. Ми звикли все рахувати, і рахувати правильно. Пристрої Midrics® виготовляються з матеріалів найвищої якості, та їх конструкція забезпечує одночасно міцність та легкість у прибиранні. Крім того, вони чудово виглядають! Нова серія Midrics® – зважування стане простим завданням.


Ваговий індикатор Midrics® MIS 1

  • Дисплей: з фоновим підсвічуванням, 14-сегментний РК-дисплей висотою 20 мм для зчитування результатів
  • Опціональні порти RS-232, RS-485, RS-422, аналоговий 4-20 мА


Ваговий індикатор Midrics® MIS 2

  • Дисплей: з фоновим підсвічуванням, 14-сегментний РК-дисплей заввишки 20 мм для зчитування результатів, стовпчаста діаграма
  • Можливість підключення зчитувача штрих-кодів, робота від батарей
  • Опціональні порти RS-232, RS-485, RS-422, аналоговий 4-20 мА, цифрове ввід та вивід
  • Режими роботи: зважування, підрахунок, контрольне зважування, класифікація (за трьома або п’ятьма класами), наскрізне підсумовування, нетто-підсумки, зважування у відсотках, нейтральний вимір
SARTOKARAT