...
Search
Generic filters
Офіційний дистриб’ютор Ексклюзивний сервісний центр Sartorius & Minebea Intec в Україні Сертифікований партнер
Minebea Intec
Search
Generic filters

Ексклюзивний дистриб’ютор
Ексклюзивний сервісний центр
Minebea Intec в Україні

Офіційний дистриб’ютор
Ексклюзивний сервісний центр
Sartorius AG в Україні

Настільна система тангенціальної фільтрації SARTOFLOW® Smart

Система SARTOFLOW® Smart – це модульна настільна система тангенціальної фільтрації, оптимізована для проведення ультрафільтрації та діафільтрації, які використовуються в таких процесах, як очищення вакцин, моноклональних антитіл, рекомбінантних білків. Система підходить як для використання при лабораторній розробці процесу і клінічних випробуваннях, так і для роботи в умовах, що відповідають вимогам GMP.

До складу системи SARTOFLOW® Smart входить тримач для касет Sartocon® Slice 200, в який можна встановлювати касети з площею мембрани від 200 см² до 0,14 м², однолітровий градуйований циліндр з прозорого полісульфону з герметичною кришкою, гасителем потоку і стрижнем магнітної мішалки для ефективного перемішування. Циліндр поміщений на вагову ячейку для контролю рівня рідини. Три датчика тиску на лінії подачі розчину, ретентат і пермеата дозволяють задавати параметри процесу.

Інтерактивні підказки виводяться на 7-дюймовий сенсорний екран. Перистальтичний насос, доступний в якості додаткового обладнання, дозволяє здійснювати дозоване додавання продукту або буферного розчину. Електронні ваги, підключені до системи SARTOFLOW® Smart, дозволяють контролювати швидкість освіти і обсяг фільтрату. 4-поршневий мембранний насос забезпечує широкий діапазон швидкостей потоку, що дозволяє використовувати площі мембрани від 50 см² до 0,14 м².

Додаткове обладнання дозволяє адаптувати систему під вимоги користувача. Так, на рециркуляційний бак можна встановити датчик провідності, рН або температури. Система SARTOFLOW® Smart може бути доповнена насосом для додавання буферного розчину або продукту, а також стійками для мішків на лініях пермеата і ретентату. Система укомплектована модулем керування DCU-4, який дозволяє здійснювати запис і перенесення даних за допомогою програмного забезпечення BioPAT® SCADA, MFCS-4. Система SARTOFLOW® Smart може бути налаштована як для роботи з касетами Sartocon® Slice 200, так і для роботи з касетами Sartocon® Slice ECO. Також доступний додатковий тримач для касет Sartocon® Slice 50, що забезпечує надзвичайно широкий вибір площ фільтрації. Так як всі касети сімейства Sartocon® мають однакові гідродинамічні характеристики, система SARTOFLOW® Smart може використовуватися для робіт по масштабуванню процесу тангенціальної фільтрації.

Рециркуляційна ємність

Контроль рівня рідини в рециркуляційному баку здійснюється за допомогою вагової ячейки. Бак може бути замінений на стійку з мішком Flexboy®. Всі функції контролю активні як у випадку використання полісульфонового бака, так і в разі використання одноразового мішка.

Функції контролю

Функції контролю та сигналізації про стан системи, а також показники датчиків, задані параметри і криві відображаються на 7-дюймовому сенсорному екрані. Це забезпечує прямий контроль над системою навіть в разі внесення змін до параметрів в процесі роботи. Показання всіх контроллерів відображаються в головному меню. Функція реєстраційного журналу дозволяє зберігати всі дані про стан системи, задані параметри і відомості про користувачів. Ці дані можна читати за допомогою додаткового програмного забезпечення MFCS / win SCADA. Крім того, може бути впроваджена трирівнева система захисту за допомогою пароля.

Послідовність операцій

Для здійснення операцій концентрування, діафільтрації, промивання, наповнення, зливу і тарування можна використати попередньо встановлені послідовності дій. Всі системи SARTOFLOW® Smart укомплектовані датчиками тиску і рівня для роботи в заданих користувачем параметрах. Система контролю рівня передає сигнал на Перистальтичний насос, підтримуючи рівень рідини в баку або мішку на постійному рівні.

Виробництво, що відповідає вимогам GMP

Додатково валідуєме програмне забезпечення MFCS/win може бути доповнено такими модулями як 21 CFRPart 11 і S88. А програма BioPAT® MFCS/win, що спеціалізується на взаємодії в реальному часі приладів керування різних виробників, дозволить підключити SARTOFLOW® Smart до інших систем контролю процесу.

Характеристики

Переваги

4-поршневий мембранний насос

Система ідеально підходить як для масштабування, так і для ультра і діафільтрації невеликих об'ємів розчину завдяки широкому діапазону площ фільтрації від 50 см² до 0,14 м².

DCU-4

Легкість у використанні в лабораторії і на виробництві. Сенсорний екран модуля керування DCU-4 дає повний контроль над параметрами процесу.

Задані програми

Процес може бути запущений за попередньо заданими параметрами.

Єдиний дизайн систем SARTOFLOW®

Єдиний функціонал систем полегшує процес масштабування.

Сервіс

Надійна і стійка робота обладнання визначається правильною установкою | конфігурацією і регулярним технічним обслуговуванням фахівцями сервісного відділу компанії Sartorius.

Пакет сервісних послуг включає в себе:

  • Встановлення
  • Приймальні випробування на місці експлуатації (SAT)
  • Розширену гарантію
  • Профілактичне обслуговування та ремонт

Переваги:

  • Чудово керований і захищений прилад
  • SAT і повний пакет документів на відповідність вимогам GMP
  • Максимальний термін служби системи
  • Ефективне планування бюджету
SARTOKARAT